$165,000
$185,500
11.1%408 Tarboro Street, Wilson, NC 27893
4 Beds1 Bath2,046 SqFt
MLS# 10040006
Listed by EXP Realty LLC

$157,000
$165,000
4.8%405 N Parker Street, Rocky Mount, NC 27801
4 Beds2 Baths1,768 SqFt
MLS# 10029862
Listed by EXP Realty LLC

$155,000
$164,500
5.8%1208 Downing Street, Wilson, NC 27893
4 Beds2 Baths1,445 SqFt
MLS# 10068417
Listed by EXP Realty LLC

$125,000
$134,900
7.3%206 Vance Street, Wilson, NC 27893
2 Beds1 Bath944 SqFt
MLS# 10071911
Listed by EXP Realty LLC

$122,900
$124,900
1.6%807 Vance Street, Wilson, NC 27893
3 Beds1 Bath929 SqFt
MLS# 10078299
Listed by EXP Realty LLC